Screening zraku pro DHL

Screening zraku v DHL

V měsíci dubnu jsme prováděli screening zraku zaměstnanců společnosti DHL v Praze. O zaměstnance se starali naši optometristé Alena Falharová a Martin Falhar, kteří mají s podobnými akcemi bohaté zkušenosti. Akce se shledala s velkým zájmem a našima rukama prošlo přes 70 zaměstnanců. 

Číst dál: Screening zraku pro DHL

Svatba jak má být - 2015

Svatba jak má být 2015

I letos jsme se zúčastnili přehlídkové akce Svatba jak má být. Celým dnem provázel Roman Vojtek a jako hvězda byla přizvána krásná Hanka Mašlíková. Naše oční optika zásobovala modelky moderními modely brýlí. Podívejte se na fotky a posuďte sami.

Číst dál: Svatba jak má být - 2015

Hoya Univerzita 2013

HOYA univerzita 2013

Zúčastnili jsme se školení Hoya univerzita 2013. Tentokrát jsme nebyli pouze jako pasivní posluchači, ale díky Martinovi dokonce i jako aktivní přednášející. Svou přednáškou Měření vysokých refrakčních vad přidal i svou troškou do mlýnu. Ať už jste profesionál nebo zákazník, vyslaný signál je jasný.  Měřením zraku žijeme!

Číst dál: Hoya Univerzita 2013

Krása a zdraví - 2016

Projekt KRÁSA A ZDRAVÍ 2016 se již po čtvrté konal v Třebíči a my jsme na něm nemohli chybět. Krása a móda určitě k brýlím patří stejně tak jako brýle patří ke zdravím očím. Alenka a Lenka byly ve svém živlu a s ochotou představily naše nejnovější kousky. A co je dnešním hitem?

Číst dál: Krása a zdraví - 2016

BESIP: Vidíš dobře?

BESIP: Vidíš dobře?

Červen 2013 - Zúčastnili jsme se kampaně, kterou pořádá Ministerstvo dopravy (BESIP), dopravní policie a Mezinárodní sdružení optiků a optometristů. Cílem této akce je poukázat na důležitost dobrého zraku v bezpečnosti provozu. Hlavním tahákem byla bezplatná kontrola zrakové ostrosti, kdy jste zjistily, jak jste na tom. My jsme tam byli a role kontrolora zraku byla naše!

Číst dál: BESIP: Vidíš dobře?

Beseda v Třebíčském centru - UV záření

Beseda o UV záření

V dubnu 2013 byla v Třebíčském centru pořádaná beseda na téma UV záření a děti. Úkolu se zhostila Alena, která kromě zajímavých informací o škodlivých účincích ultrafialového záření ukázala i letošní kolekci dětských slunečních brýlí pro rok 2013. Potřeba chránit děti před UV zářením je v dětském věku velmi důležitá - děti jsou na škodlivé záření mnohem více náchylnější a jejich ochrana vyžaduje zvážit několik faktorů.

Číst dál: Beseda v Třebíčském centru - UV záření